Fubister

[PL] Identity Polska - Polska społeczność Identity

Recommended Posts

Witam wszystkich zainteresowanych. Zapraszamy na nasze forum przeznaczone dla Polskiej społeczności Identity oraz na resztę portali społecznościowych. W planach jest wynajęcie naszego prywatnego serwera oraz white-lista. Po więcej informacji, ciekawostek i tłumaczeń dev-blogu zapraszamy na naszą stronę.

 

logo.png

 

Forum

Discord

Steam

Facebook

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj! Jestem zainteresowany i na serwerze głównie będę grał jako policja, chociaż nie tylko. Czy będzie można liczyć na smaczki takie jak stacja RMF-FM w radiu, polskie złote zamiast domyślnej waluty w grze (modele banknotów i monet), napis POLICJA wszędzie zamiast POLICE, polskie radiowozy, karetki i tablice rejestracyjne, Pałac Kultury i Nauki zamiast tego dużego budynku z zegarem w Town Square itd? Głównie chodzi mi o "upolszczenie" rogrywki. Byłoby zajebiście ^_^ Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć, wiem o czym mówisz i również jestem fanem spolszczania gry w każdym możliwym względzie i na pewno będziemy do tego dążyć. Problem w tym, że raczej nikt nie będzie miał takiej możliwości z uwagi, że nawet prywatne serwery będą bardzo ograniczone pod względem modyfikacji, deweloperzy pisali o tym publicznie, że właściciele prywatnych serwerów będą mieli wpływ na nieznaczne zmiany np wysokości wypłat, koszty przedmiotów itp,  to o czym wspominasz natomiast wymaga modyfikacji gry, a ta otrzyma dopiero wsparcie w dalekiej przyszłości po premierze gry. Chociaż kto wie, z pewnych przyczyn liczę na małe specjalne względy dla mojej społeczności, ale o tym jeszcze za wcześnie żeby pisać. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now